adana web
     Gerçekten işe yarayan, Web'de arandığında ilk sayfalarda çıkan bir web sitesi isteyenlere hizmet vermekteyiz.

     Sizin için web sitenizin Google 'da ilk sayfalarda çıkması önemli değilse, lütfen ne bize nede başkalarına 1 kuruş dahi vermeyiniz. Buyrun Google'da "Bedava Site" yazın 1000'lerce yer çıkacaktır.

Biz size göre değiliz...
ADANA WEB
Adana Web Tasarım
     Şirketinizin, internette kendi bıranşındaki aramalarda ilk sayfalarda çıkacak bir web sitesi olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece Adana 'da değil başka bir şehirde'de bulunuyor olsanız web tasarımı yaptırmak ve Google 'da ilk sayfalarda çıkmak istiyorsanız hizmetinizdeyiz. Web Tasarımı konusundaki referanslarımızı birebir görüşmemizde gösterdiğimizde %100 ikna olacağınıza emin olabilirsiniz.

     Sizin vereceğiniz yetki doğrultusunda, sahip olmak istediğiniz internet adresini yani Domain 'i boş olduğu takdirde derhal sizin adınıza alıp, derhal server'ımızda Hosting'inizi açıp yapım aşamasında sayfanızı yayına veriyoruz.
     Web sitesi inşaa ederken:

  • Öncelikle İnternet Explorer 'da doğru görüntülenmesine dikkat ederiz.
     Yapılan tüm istatistiklerde internet kullanıcılarının en az %92'sinin Xp veya Vista ile beraber gelen ie olarakda bilinen İnternet Explorer kullandığı tespit edilmiştir. Tabiki bizde ie'yi baz alırız.

  • Web sitenizin hızlı açılabilmesine dikkat ederiz.
     Bazı sitelere girince görürsünüz "Lütfen Bekleyiniz....%1 %2 %5....". Gerçekten merak ediyoruz bu siteleri yaptıran firmalar nasıl görmüyorlar bu saçma durumu? Nasıl hazmediyorlar? Kim bekler bir sitenin 3 - 5 dakka açılmasını?

  • İçeriklerin kolay okunabilmesine dikkat ederiz.
     Sitenize giren ziyaretçilerin aradıklarını kolay bulmalarını sağlarız.

  • Orjinal bir içeriğe sahip olmasına ve güvenilir görünmesine dikkat ederiz.
     En kolayı aynı bıranştaki başka bir siteden o konuyla ilgili bilgileri kopyala yapıştır yapmaktır ve biz bunu yapmayız...

  • Sitenizin sürekli çalışır olmasına dikkat ederiz.
     Sitenizin yayın yaptığı hostingde bir problem olması durumunda sitenizin sürekli olarak kapalı kalmaması için sizin haberiniz bile olmadan derhal başka bir server'ımıza taşıyarak kesintisiz yayın yapmasını sağlarız.

  • Web sitenizin interaktif olmasına dikkat ederiz.
     Siteniz için istediğiniz değişiklikleri en kısa sürede yapıp yeni haliyle yayınlarız.

  • Hedef kitlenize yönelik hazırlanmasına dikkat ederiz.
     Bıranşınız ne ise sitenizi sadece o konuda hazırlarız.

  • W3C hatasızlık sertifikası alabilmesini sağlarız
     Dünyada İnternet standartını belirleyen ve yöneten W3C Konsorsiyumundan size yaptığımız sitenin SIFIR hatalı, yani hatasız olduğunu belgeleyen sertifikayı alıp gururla sitenize yerleştiririz.

  • Google için gerekli SEO düzenlemeleri yapılmış olmasına dikkat ederiz.
     Tabiki olmazsa olmaz en büyük iddamız olan, sitenizin Google'da ilk sayfalarda çıkması için gerekli kodlamaları yaparız.

     Siteniz ne kadar mükemmel kodlamayla yapılırsa yapılsın sürekli ilgilenilmesi gerekmektedir. Çünkü bu sürekli ilgilenme olmazsa sitenizin sürekli ilk sayfalarda çıkması mümkün değildir. Bize web sitesi yaptırdığınızda biz web sitenizle bir yıl boyunca sürekli ilgileniyoruz. Sitenizin yazım kodlarında sürekli ayarlamalar yapılması, bize ait olan ve olmayan 100'lerce internet sitesinde sürekli web siteniz ve işinizle ilgili hem reklamasyon hemde haber tarzı yayınların yapılması, sitenizin yayına girdikten sonra yaptığımız işlerden bazılarıdır. Adana web tasarım için telefon: 0322 453 20 54
©1988 & 2012 Commander Bilgisayar İnternet Hizmetleri ADANA
Web Tasarım Adana - Adana Web Tasarım
Ataturk Caddesi, Çınarlı Mh., 61030 Sokak, Büyükşehir Belediyesi Karşısı, Halk Bank yanı, No:5/A - Seyhan, Adana
0322 453 20 54
0531 525 09 09
logo